MATRAC MEMORY DUET

AKCIA 1+1 518€ Doprava zdarma
ROZMER:
SEM NAPIŠTE ATYPICKÝ ROZMER:
Výrobca: BEST DREAM
Záručná doba: 12 ROKOV
Dostupnosť: do 3 pracovných dní
254.17 bez DPH
305.00 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Luxusný matrac, ktorý sa dokonale prispôsobuje vášmu telu. Vďaka jeho vlastnostiam a použitých látok na jeho výrobu uspokojuje nároky aj tých najnaročnejšých zákazníkov. Vďaka 5 cm hrubej Memory Foam, tzv. pamäťovej peny, zaručuje pokojný  spánok.Dokonal podporuje chrbticu, uvoľňuje svalstvo a zlepšuje krvný obeh. Poťah matraca je snímatelný, je vyrobený z 3D priedušnej tkaniny ktorá zabraňuje nahromadeniu vlhkosti, matrac udržuje suchým a zabezpečuje termoreguláciu tela.

BAYSCENT POŤAH:

Vlákna vpoťahu m,atraca obsahujú mikrokapsule, ktoré pomáhajú prechádzať vzniku nepríjemného zápachu a uchovávajú matrac svieži a hygienický čistý. Neutralizačné schopnopsti novej tkaniny Bayscent zaútočia proti nepríjemnému zápachu, ktorý pri extrémnich podmienkach môže vsiaknuť hlboko do tkaniny poťahu.Pohyb tela pred zaspávaním zaručuje uvoľnenie vzácnych výťžkov, ktoré sa nachádzajú v mikrokapsuliach, vďaka čomu sa definitívne zbavíte nepríjemného zápachu spôsobeného nadmerným potením počas spánku.

Poťahová látka Fusion má antistatické a antimikrobiálne vlastnosti, v podiele  40% je pretkaná vyskóznymi vláknami s pridaním uhlíkových a strieborných vlákien.Výnimočnosť tohto materiálu charakterizuje aj schopnosť zničiť a eliminovať baktérie a mikróby (baktérie, pliesne). Udržuje vysokú úroveň hygieny. Striebro zabranuje vískyt roztočou v matraci a uhlík pomáha odvádzať teplo, čím zachováva telesnú teplotu tela.

TUHOSŤ:  12345678910
    

ZLOŽENIE:

14 cm Polyuretanová pena 30 kg/m3
3 cm memory s hustotou 50 kg/m3

PARAMETRE:

Výška: 20 cm

Zaťaženie: 130 kg

Záruka: 12 rokov

Atypické rozmery do 4 týždňov.